Bakı Sürət Festivalının qalibləri mükafatlandırılıb
İyulun 5-də Dövlət Bayrağı Meydanında Azərbaycan Avtomobil Federasiyasının (AAF) təşkilatçılığı, Bakı Şəhər Halqası Əməliyyat Şirkəti və “Caspian Event Organisers” şirkətinin həmtəşkilatçılığı ilə Bakı Sürət Festivalı keçirilib.
Festivalda sürət həvəskarları üçün rəqabətlə dolu “US Legend Cars” yarışının təsnifat və final mərhələləri baş tutub. Nəticədə Adil Axundov yarışı 1-ci, Murad Həsənov 2-ci, Fərid Quliyev isə 3-cü yerdə başa vurublar.
Festival çərçivəsində, həmçinin möhtəşəm drift-şou və avtomobil sənayesindəki yeniliklərin nümayiş olunduğu sərgi də təşkil olunub.

The Winners of the Baku Speed Festival Were Awarded
On July 5, the Baku Speed Festival was held at the National Flag Square, organized by the Azerbaijan Automobile Federation (AAF), with the co-organization of Baku City Circuit Operations Company and Caspian Event Organisers.
As part of the festival, the classification and final rounds of the thrilling US Legend Cars race were held for speed enthusiasts. As an end result, Adil Akhundov finished in 1st place, Murad Hasanov in 2nd, and Farid Guliyev in 3rd.
The festival also featured a spectacular drift show and an exhibition showcasing innovations in the automotive industry.